Авто та Закон

Через “Дію” можна буде розмитнити авто в Україні

розмитнити авто в УкраїніМитне оформлення транспортних засобів незабаром можна буде пройти за допомогою застосунку ДІЯ. Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив під час спільного з очільником уряду Польщі Матеушем Моравецьким брифінгу.

“Стосовно податків на автомобільний транспорт. Ця норма відтермінована до 1 липня, але до цього часу також буде запроваджена полегшена процедура швидкого розмитнення через “Дію”, – зазначив прем’єр.

Шмигаль наголосив, що всі українці зможуть розмитнювати автомобілі ще на під’їзді до митного кордону України. За його словами, це значно спростить процедуру реєстрації.

Також прем’єр зауважив, що у держави є стратегія розвитку автомобільного транспорту.

“Наголос ми будемо робити в сьогоднішніх реаліях на електромобілях та на гібридних авто. Там будуть ще окремі пільги”, – зауважив Шмигаль.

Нагадаємо, що у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт щодо перегляду окремих пільг з оподаткування, який містить скасування пільги на ввезення автомобілів з-за кордону в Україну. У пояснювальній записці йдеться, що без сплати митних платежів оформлюють автомобілі преміум класу вартістю понад 1 млн грн. Законопроєкт скасовує пільги на ввезення автомобілів в Україну з 1 липня 2022 року.