Авто та Закон

На кордоні з Румунією запрацює новий автомобільний пункт пропуску

автомобільний пункт пропуску на кордоні з РумунієюНовий міжнародний автомобільний пункт пропуску «Красноїльськ-Вікову де Сус» на українсько-румунському кордоні почне працювати вже цього тижня. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Зазначається, що проїзд буде дозволений для легкових автомобілів і порожніх вантажівок. Цей пункт пропуску має розвантажити єдиний діючий пункт пропуску на українсько-румунському кордоні «Порубне-Сірет».

“Пункт пропуску “Порубне-Сірет” нині — один із найбільш завантажених. Дорога до європейських портів йде саме через цей пункт пропуску і він надважливий для українських експортерів і для вантажного транспорту немає альтернативи проїзду з України до Румунії. Інші пункти пропуску на українсько-румунській ділянці кордону не призначені для проїзду вантажівок. До речі, “Красноїльск-Вікову де Сус” від початку також проєктувався як пункт пропуску для пішоходів і легкового транспорту” – розповів міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Курбаков додав, що відтепер спільно з румунськими колегами було прийняте рішення, що “Красноїльськ” працюватиме для проїзду вантажівок. Спершу буде здійснюватись пропуск лише порожніх вантажних транспортних засобів. Наступним етапом стане дозвіл на проїзд вантажівок з нашим експортом. Це стане можливим після завершення робіт з румунського боку.

В Міністві інфраструктури України додають, що наразі завершено капітальний ремонт понад 7 км дороги, облаштована територія МАПП та робочі місця для представників всіх служб, змонтована система освітлення та система зв’язку, встановлене обладнання необхідне для функціонування пункту пропуску.