Авто та Закон

Номерні знаки в Україні зазнають змін

Номерні знаки в Україні зазнають змінНа засіданні Кабінету Міністрів України у п’ятницю, 21 квітня, було розширено перелік заборонених написів та зображень, для індивідуальних номерних знаків, вартість яких в деяких випадках доходить до 36 тисяч гривень. Про це розповів представник Кабміну у Верховній Раді – Тарас Мельничук.

Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови КМУ від 01.07.2000 N 1081 “Про запровадження номерних знаків транспортних засобів, що виготовляються за індивідуальними замовленнями їх власників”.

З 21 квітня 2023 року на індивідуальні автомобільні номерні знаки заборонено наносити символіку комуністичного тоталітарного режиму, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму та воєнного вторгнення російського нацистського тоталітарного режиму в Україну.

До останнього, зокрема, входять окремі, без правомірного контексту, латинські літери “Z”, “V”, а також символіка та емблеми будь-яких підрозділів ЗС РФ та збройних формувань, а також офіційних органів держави-терориста.