Авто та Закон

Софт для розпізнавання облич під час іспитів на водійські права замовило МВС

Софт для розпізнавання облич Головний сервісний центр МВС 19 липня замовив послуги з розробки програмного забезпечення для розпізнавання облич за майже 2,5 мільйона гривень. Про це повідомляє ресурс “Наші гроші” з посиланням на систему “Прозорро”.

Новий софт вмітиме розпізнавати обличчя і допомагатиме фотографувати людей під час складання теоретичних іспитів для отримання права керування транспортними засобами та видачі водійських прав.

Технологію інтегрують у Національну автоматизовану інформаційну систему, що забезпечує роботу Єдиного державного реєстру транспортних засобів МВС.

Тендер на розробку софта виграла компанія “Оллі транс”. Точніше, в тендері брала участь тільки вона, без конкурентів, тож замовлення дісталося їй. Для участі в тендері був потрібен аналогічний досвід за останні два роки.

Ця ж компанія і надаватиме річну гарантійну технічну підтримку софту.

Київською компанією “Оллі Транс” володіє фірма “Оллі Інвест” Каті Фокіної та Максима Хімченка.

Максим Хімченко є автором патенту на “Комплекс відеофіксації транспортних засобів з розпізнаванням номерних знаків і перевіркою за пошуковими реєстрами “Відеоконтроль-Рубіж”, що належить фірмі “Оллі Транс”. Саме такі комплекси ще ДАІ, а не Нацполіція закуповувала у фірми за Віктора Януковича.