Авто та Закон

Volkswagen нарешті задумався про вихід з росії

Volkswagen нарешті задумався про вихід з росіїНімецький автоконцерн Volkswagen розглядає можливість продажу своїх російських активів, але рішення поки що не прийнято, повідомили Volkswagen і Мінпромторг рф. Про це пише Reuters з посиланням на два джерела.

Зокрема, розглядається продаж заводу Volkswagen у Калузі російському автодилеру Авілон. За словами одного з джерел, Авілон стане покупцем активу, фінальне погодження угоди заплановане на 3 березня.

“Ми постійно стежимо за ситуацією та розглядаємо різні сценарії подальшого розвитку подій. Один з варіантів – продаж активів “Фольксваген Груп Рус” третій стороні. Однак рішення з цього приводу поки що не ухвалене», – повідомила прес-служба російського офісу Volkswagen у відповідь на запит Reuters.

Мінпромторг рф підтвердив, що продаж російських активів Volkswagen розглядається і “опрацьовуються різні сценарії подальшого розвитку заводу Volkswagen у Калузі. Як один з можливих варіантів дійсно розглядається продаж активів “Фольксваген Груп Рус” третій стороні. Остаточне рішення перебуває на етапі формування”.

Завод Volkswagen у Калузі потужністю 225 000 автомобілів на рік випускав Volkswagen Tiguan та Polo, а також Skoda Rapid.