Цікаве

112 спроб отримати водійські права і всі невдалі: чоловік у Польщі б’є рекорди

112 спроб отримати водійські права і всі невдаліРекордсмен з Тарнова (Малопольське воєводство) уже більш як 100 разів складав теоретичний іспит на водіння, проте до самого процесу водіння так і не дійшло.

Кандидат у водії з Тарнова може похвалитися неабиякою наполегливістю. Чоловік уже 112 раз намагався скласти теоретичний іспит в місцевій автошколі, щоб отримати права категорії В. Однак він не засмучується, а сподівається, що 113-та спроба стане вдалою. Студент вже з нетерпінням чекає практичного іспиту, бо ще не мав можливості виїхати в місто.

Чинні положення не передбачають жодних обмежень для майбутніх водіїв, тому немає визначеної кількості спроб для складання іспиту. Однак потрібно враховувати витрати, пов’язані з подальшими спробами скласти іспит. Наразі теоретичний іспит на водійські права категорії В коштує 50 злотих. Це на 20 злотих більше, ніж до змін, ухвалених у лютому воєводськими зборами Малопольщі. Житель Тарнова поповнив рахунок транспортного центру на суму, що значно перевищує 3000 злотих.