Цікаве

Чи популярний зараз обмін авто на мото? 3 причин стати власником байка

байк

  2021 рік – рік вражень та надолуження згаяного, тому популярним запитом зараз став обмін авто на мото. Якщо в попередньому році важливо було мати власну машину, яка допоможе подорожувати та їздити у справах, то зараз саме байк починає бути чудовим видом транспорту для комфортного та яскравого життя. Обмін авто на мотоцикл в Україні відбувається кількома варіантами. Перший метод полягає у створенні інтернет-оголошення з ціллю знайти байк на заміну своєї машини або знайти подібне оголошення з пропозицією переоформлення. В такому разі мінусом стане складність домовлення про вигідний обмін для обох сторін. Другий варіант обміну авто на мото – звернутись до відповідної компанії, яка допоможе з швидким викупом та оформленням обраного байка. Чому варто переоформити машину на байк? Далі розглянемо 3 причин такої заміни.

       1 причина. Відчуття незалежності та швидкості. Мотоцикл на відміну від машини має вищий рівень динаміки та керованості, а також компактніший за неї. Керування власним байком приносить неймовірні емоції – від незначного страху та непрогнозованості до жаги швидкості та безконтрольності. Такі відчуття складно отримати з машиною, адже її фізичні фактори не створюють подібних вражень.

       2 причина. Простіше у ремонті та зберіганні. Найчастіше ціна ремонту та запчастин на мотоцикли є нижчою, ніж на аналогічні автомобілі. При своєчасному відвідуванню сервісних компаній мотоцикли потребують ремонту рідше, ніж машини. Також набагато легше знайти місце для паркування байку, ніж автомобілю. Це насамперед стосується великих міст та центральних вулиць.

       3 причина. Нові враження та знайомства. У містах часто створюються точки збору за інтересами, а знайти товаришів серед власників мотоциклів буде не складно в кожному місті. Десь власники зустрічаються на Набережній, в інших містах – біля центральних парків та доріг. Можна знайти нових товаришів або відновити спілкування з друзями, які також перейшли на сторону двоколісних засобів.  

       ПланетАвто – сервіс з 29 майданчиками та величезним вибором мото та авто транспорту. Обмін авто на мото з ПланетАвто може допомогти втілити у життя мрію про особливий байк, а також швидко та вигідно переоформити засоби. На сайті можна подивитись запропоновані варіанти, проте краще зв’язатись з представниками компанії для додаткового пошуку бажаного мотоцикла. Всі пропозиції та онлайн-чат для спілкування з працівниками є на офіційній сторінці українського сервісу ПланетАвто.