Цікаве

Чому не можна залишати авто на парковці з вивернутими колесами

Чому не можна залишати авто на парковці з вивернутими колесамиБагато автовласників звикли вивертати колеса при паркуванні, думаючи, що це є безпечним варіантом. Проте, такий підхід може викликати серйозні проблеми, особливо взимку. Ось чому це рішення може бути не тільки небезпечним, але і проблематичним з точки зору зносу автомобільних елементів.

Проблеми з доступом

Під час паркування з вивернутими колесами ваш автомобіль може ускладнювати життя іншим власникам транспортних засобів. Вивернуті колеса займають додатковий простір, що може перешкоджати іншим автомобілям покидати свої парковочні місця.

Ризик пошкодження гідропідсилювача керма

У разі, якщо ваш автомобіль обладнаний гідропідсилювачем керма, тривалий час стояння з повністю вивернутими колесами може викликати знос та поломку гідропідсилювача. Це пов’язано з надмірним навантаженням на підсилювач, що може спричинити його відмову від праці.

Скорочення терміну служби шарнірів рівних кутових швидкостей (ШРКШ)

Вивернуті колеса в умовах низьких температур можуть призвести до скорочення терміну служби шарнірів рівних кутових швидкостей. Гумові компоненти втрачають свою еластичність, що збільшує ймовірність їх розривів. Це, в свою чергу, може призвести до поломки кермового механізму.

Отже, для уникнення подібних непорозумінь і проблем рекомендується використовувати гальмо стоянки, замість вивертання керма. Це забезпечить безпеку вашого автомобіля і уникне зайвих турбот для інших водіїв, що довкола вас.