Цікаве

Чому українці обирають купити авто у друга, а не на ринку? Підкажемо варіант кредитного оформлення

Чому українці обирають купити авто у друга, а не на ринку

Товариш продає машину? Чому б не купити авто у друга, адже відкривається стільки додаткових плюсів: адекватна вартість моделі, перевірений технічний стан, відома історія та дефекти транспортного засобу. Також українці обирають варіант придбання машини товариша через приємніше придбання без стресу та напруги, а сам процес буде легшим та спокійнішим. І хоча на ринку є сотні схожих пропозицій, все одно вони не зможуть дати тієї впевненості в безпеці та комфортності, а відсутність додаткової інформації про модель стане навіть мінусом. Які негативні сторони можуть чекати, якщо купити авто у друга? Чому частина українців обирає придбання у незнайомців, навіть при можливості оформити модель товариша? Порівняння варіантів та пошук додаткових переваг в статті.

       Можна купити авто у друга, якщо є пропозиції в оточенні, адже це буде простіше та навіть безпечніше, ніж шукати пропозиції деінде. Комфортні відносини між товаришами допоможуть зробити весь процес легким, адже нервовість та стреси відійдуть на другий план. Продавець зможе чесно відповісти на всі питання про транспортний засіб, дати книжку відвідування сервісу або розповісти про заміну ременів та фільтрів, пригадати недоліки та несподіваності роботи, порадить про нюанси та може віддати комплект резини або чохол. Також перевагою купити авто у друга, а не на ринку, стане можливість оформити розстрочку на самостійно обрану модель. Для цього потрібно звернутись до відповідної компанії з бажанням оформити кредит, який допоможе продавцю отримати всі гроші відразу, а покупцю сплачувати їх рівномірно.

       Де купити авто у друга з переоформленням кредиту? Сервіс ПланетАвто пропонує обрати будь-який майданчик з 31 адреси по Україні, звернутись до нього та переоформити машину товаришу з відкриттям лізингового кредиту. На сайті PlanetAvto легко залишити заявку для телефонного консультування, а також оглянути адреси офісів ПланетАвто. ПланетАвто обирають через надійність та стабільність роботи з дня відкриття у 2006 році.

       Які мінуси купити авто друга? Також є причини, які зменшують бажання громадян придбати модель у знайомого. По-перше, не завжди співпадає наявність грошей у покупця з наявністю пропозиції про продаж, тобто грошове питання може стати на заваді переоформлення. По-друге, товариш може приховати дефекти машини, які згодом будуть знайдені та приведуть до погіршення взаємовідносин. По-третє, знайомий може бути проти переоформлення з кредитуванням.