Цікаве

Електровелосипед для бездоріжжя презентував Harley-Davidson

Електровелосипед для бездоріжжя презентував Harley-DavidsonSerial 1, підрозділ Harley-Davidson, який займається велосипедами, представила електричний гірський велосипед (eMTB або electric mountain bike) під назвою Bash/Mtn. Він належить до преміум-класу, і, як випливає з назви, призначений для їзди бездоріжжям. Наклад обмежений 1050 екземплярами, кожен з яких коштує 3999 доларів. Bash/Mtn пофарбований у бежевий колір Yucca Tan і взутий у шипасті шини Michelin E-Wild.

Bash/Mtn називають першим гірським електровелосипедом компанії. У нього спрощена конструкція в порівнянні з міськими байками Serial 1, і передбачається, що його експлуатуватимуть в умовах бездоріжжя.

“Ніякого метушливого налаштування підвіски, ніякої вибагливої ​​трансмісії – лише два колеса, одна передача”, – так модель описують у Serial 1. По суті, це класичний хардтейл із жорсткою вилкою, який придатний і для дерта, і для пампи.

Новинка побудована на базі міської моделі Mosh/Cty, від якого Bash/Mtn успадкував не тільки двигун Brose S Mag (90 Нм) та поліуретановий ремінь Gates Carbon Drive з кордом з вуглеволокна, але ще й амортизаційний підсідельний штир SR Suntour NCX, гідравлічні дискові гальма. TRP, кабелі та дроти з внутрішньою прокладкою та вбудоване світлодіодне освітлення.

Електровелосипед Harley-Davidson

На одному заряді знімної батареї (її місткість – 529 Вт•г) Bash/Mtn може подолати дистанцію в 48-152 кілометри (залежно від режиму їзди), максимальна швидкість становить 32 кілометри на годину. Усього буде випущено 525 таких велосипедів для ринку США та 525 штук – для Європи.

Раніше Serial 1 уклала угоду з Google: результатом цієї співпраці стала мобільна програма, яка записує та зберігає всі дані про поїздки та інші показники.