Цікаве

Купити авто в кредит в салоні або на майданчику? Порівняння шляхів придбання

Гроші – це один з найважливіших чинників, на які звертає увагу майбутній покупець машини. Проте купити авто в кредит не завжди буває дорожче, ніж оформити в розстрочку машину з майданчика. Й навпаки – кількість додаткових договорів страхування та комісій банку може значно збільшити вартість кредиту в дилерському центрі. Тому варто розглядати варіанти придбання як у салоні, так і на майданчику. Які чинники впливатимуть на вартість придбання? Де оформити машину простіше? Які мінуси криються у варіантах? В статті підкажемо відповіді.

авто кредит

Купити авто в кредит можна в дилерському центрі найближчого великого міста, адже зазвичай великі компанії пропонують українцям вибрати та придбати машину вже зараз, а сплачувати вартість частинами згодом. Найчастіше для такого оформлення знадобиться 10-20% для сплати першого внеску, на основі якого потім буде розраховано місячний платіж та комісії банку, страхової компанії. Зараз більшість дилерських центрів на своєму офіційному українському сайті створюють кредитний калькулятор, який дозволить швидко дізнатись мінімальний-максимальний внесок, а також побачити всі проценти, комісії та суми виплат. Також на сайті можна побачити модельний ряд, який найчастіше поділений за напрямами використання або кузовами. Можна залишити заявку на отримання кредиту та обговорити можливість придбання машини телефоном. Серед мінусів можуть засмутити довгі строки прибуття машини, великий відсоток першого внеску та розміри миттєвих комісій оформлення, а також в цілому висока вартість нового авто.

Купити авто в кредит можна на майданчику, проте варто дізнатись про наявність документів від держави на проведення кредитування. Майданчики запропонують оглянути онлайн або на локації асортимент машин з пробігом, а також можна перевірити технічний стан та якість машин. Стартовий внесок стартує з 10%, термін кредитування в середньому 5 років по країні. Процес консультації та оформлення простий та безпечний. Підписати документи та купити авто в кредит можна на майданчику, для цього створюється договір розстрочки з графіком виплат та можливими додатками. Серед мінусів можна виокремити стан машин, тому варто додатково перевіряти обрані варіанти.

ПланетАвто – купити авто в кредит на будь-якому з 29 майданчиків по країні. Сайт PlanetAvto вже зараз пропонує оглянути та вибрати будь-яку машину з 9000+ варіантів, оцінити характеристики та фото, а згодом залишити заявку та записатись на огляд обраної моделі на майданчику Вашого міста. Консультацію можна отримати телефоном, а поставити швидке питання в онлайн-чаті на сайті ПланетАвто.