Цікаве

Купити авто в розстрочку від власника через компанію: розкажемо про легке оформлення лізингу на будь-яку машину.

Купити авто в розстрочку від власника

Знайшли ідеальну машину на сайті з оголошеннями? Або знайомий запропонував придбати його ластівку? Купити авто в розстрочку від власника через компанію може кожен, потрібно тільки знайти зацікавлену людину. Для обох такий варіант є чудовим, адже кожна сторона може отримати вигоду: власник – всі гроші від продажу відразу, а покупець може сплачувати за оформлену на себе машину частинами в майбутньому. Що таке лізинг, де знайти розстрочку через компанію, а також етапи й оцінка процесу – про все це розповімо детальніше.

       Лізинг або розстрочка – вид кредитування, при якому клієнт оформляє транспортний засіб, отримує його з ключами та документами, а сплачує вартість у наступних місяцях після придбання. Для такого оформлення потрібно мати від 10% ціни, а також паспорт та ідентифікаційний код. Жодної бюрократії та нудної роботи, адже процес створено з дотриманням всіх умов простоти та безпеки. Кожна компанія, яка пропонує таку послугу, повинна мати всі необхідні дозволи від держави, тому процес оформлення прозорий та швидкий для кожного.

      Купити авто в розстрочку на майданчику компанії, яка офіційно має дозволи на проведення такої діяльності. Можна перевірити документи і пересвідчитись у легальності роботи. Для початку потрібно зв’язатись з представництвом майданчика або фірми, розказати про бажання купити авто в розстрочку від власника і платити за нього за лізинговим договором. Далі компанія обговорить з продавцем процес викупу та вартість машини, яку бажає він отримати. Якщо всіх все влаштовує, то компанія займається викупом машини і оформленням її в розстрочку клієнту. Для оформлення клієнт має сплатити першу частину лізингу, яка має назву стартовий платіж. Зазвичай, він складає від 10% вартості обраного транспортного засобу. Далі на майданчику клієнт підписує договір розстрочки і забирає собі авто. Клієнт приїздить з представником компанії до Сервісного центру для переоформлення решти документів і закриття розстрочки після всіх щомісячних виплат і погашення боргу.

       Переваги купити авто в розстрочку від власника: широкий асортимент вибору на просторах інтернету та серед знайомих, перевірена клієнтом машина, можливість сплачувати за обрану модель невеликими частинами у майбутньому, швидкий процес, безпечне придбання. Недоліками стануть кілька відсотків комісії при сплаті розстрочки.

       Сервіс ПланетАвто пропонує обрати будь-яку машину з 10000 варіантів на сайті або купити авто в розстрочку від власника через компанію. Про надійність сервісу свідчать 15 років стажу, 30 майданчиків в різних населених пунктах країни, актуальний сайт з тисячами оголошень та власний відділ Call-центру. Знайшли транспортний засіб деінде? Завітайте до сайту і дізнайтесь суму стартового внеску та платежів на сайті ПланетАвто.