Цікаве

Lamborghini Huracán Steratto – розкішний суперкар для бездоріжжя

Lamborghini Huracán SterattoІталійська Lamborghini поділилася офіційними фотографіями, які повністю розкривають зовнішній дизайн нової версії суперкара Huracan під назвою Sterrato, яка має дебютувати 30 листопада.

Раніше бренд вже випускав тизери подібної моделі, зокрема відео і тоді здалося, що автомобіль не сильно відрізнятиметься від свого однойменного концепт-прототипу, представленого в 2019 році. Представлені фотографії лише підтверджують цю теорію. Зазначимо, що Lamborghini Huracan Sterrato 2023 стане останньою моделлю компанії, атмосферний V10 якої не матиме ніякої електрифікації.

З представлених фотографій стає ясно, що серійна версія зберегла особливості концепту трирічної давності. Модель отримала пластиковий захист колісних арок спереду та ззаду, а також додаткові світлодіодні стрічки на передній частині. Втім, на відміну від концепту, серійна модель не матиме додаткового освітлювального приладу на даху, хоча рейлінги збережуться, трохи посилюючи практичність цієї версії Huracan.

Також на даху знаходиться щось на зразок додаткового повітрозабірника. Задній дифузор отримав нове виконання, за рахунок якого суперкара збільшився кут з’їзду. Разом з цим виробник встановив на цей варіант нові чорні легкосплавні колісні диски з взутою на них не шосейною гумою від компанії Bridgestone. Не можна не відзначити масивні бічні спідниці та посилений захист спереду та ззаду, а також ексклюзивний колір забарвлення кузова.

У плані технічних характеристик, на даний момент не все однозначно. Очевидно, що ця модель дещо збільшила кліренс, але на скільки конкретно не ясно. Нагадаємо, що концепт-кар мав кліренс на 47 мм вище, ніж решта “Ураганів”. При цьому обидві осі у нього на 30 мм ширші. Більше відомостей про позашляховий спорткар з’явиться за 16 днів, коли його офіційно буде представлено 30 листопада на виставці Art Basel в Маямі.