Цікаве

Maserati Grecale стала доступною у версії для Барбі

Maserati Grecale у версії для БарбіМережа американських універмагів Neiman Marcus, яка не вперше співпрацює з автовиробниками, що створюють спеціальні модифікації для каталогу фірми, цього разу додала в асортимент італійський кросовер. Зроблено буде лише два автомобілі, причому кожен Maserati Grecale на честь Барбі виявиться унікальним – другу машину покажуть у 2023 році, а поки що представлений перший екземпляр.

Кузов пофарбований у перламутровий рожевий колір, який на яскравому світлі починає відігравати відтінками веселки, а окремі елементи декору виконані в кислотно-жовтому кольорі Acid Yellow. На передніх крилах з’явилося ім’я Барбі, а в задній стійці кузова — фірмова монограма “B”. Ця ж літера прикрашає підголівники крісел.

Салон оздоблений чорною шкірою, яка доповнена простроченням рожевою ниткою. Декоративні панелі на передніх дверях та центральному тунелі забарвлені у колір кузова, щоб підкреслити особливий статус моделі. Кросовер зберіг 3,0-літровий бензиновий турбомотор Nettuno V6 від суперкара Maserati MC20, що розвиває 530 сил.

Двигун поєднується з 8-ступінчастою автоматичною коробкою і повним приводом з динамічним розподілом крутного моменту між осями, включаючи можливість відправити всю тягу на задні колеса. Вартість ексклюзивного кросовера становитиме 330 000 доларів, з яких 33 000 підуть у проект Barbie Dream Gap, який співпрацює з благодійними організаціями, щоб надати дівчаткам рівні можливості.