Цікаве

Названо 10 найненадійніших позашляховиків і кросоверів

Volkswagen TaosTopSpeed ​​склав рейтинг найненадійніших кросоверів та позашляховиків за останній час.

Купуючи кросовер чи позашляховик, цілком логічно розраховувати на те, що це буде універсальний, практичний та, головне, надійний автомобіль, який ніколи не підведе свого власника. Портал TopSpeed ​​склав список із десяти SUV, чия надійність останнім часом залишає бажати кращого.

Першим в антирейтингу виявився компактний кросовер Volkswagen Taos 2022 випуску, надійність якого експерти Consumer Reports оцінили всього на 1 бал зі 100 можливих. Причина – проблеми з двигуном, паливною системою, трансмісією та електронікою.

Друге місце зайняв Volkswagen Tiguan 2022 року. Через численні скарги на роботу його двигуна (не в останню чергу – системи охолодження ДВЗ), трансмісії та електроніки Consumer Reports присудив йому лише 3 бали зі 100.

На третьому рядку опинився Mercedes-Benz GLC 2022 року, який отримав 4 бали надійності зі 100. І хоча з мотором, як виявилося, у нього проблем немає – зате вони є в трансмісії, підвісці та електроніці.

Четвертим став Volvo XC60 2022 року, якому теж присудили 4 бали зі 100. Найбільше нарікань, як зазначають експерти, у нього припадає на двигун та електронні системи.

Замкнув першу “п’ятірку” також з 4 балами – електричний кросовер Ford Mustang Mach-E. Найчастіше його власники скаржаться на бортову електроніку та неполадки у роботі електродвигуна.

Шосте місце – за Kia Sorento 2023 модельного року, який одержав у США лише 5 балів надійності зі 100. Найбільша кількість нарікань у його випадку припадає на гібридну версію та її силову установку.

Сьомим виявився малознайомий українцям Buick Encore (5 балів зі 100) – його вважають ненадійним через проблемну систему охолодження двигуна та безліч різних неполадок в електриці.

Нарешті, восьмий, дев’ятий і десятий рядки антирейтингу найненадійніших SUV на американському ринку зайняли Jeep Cherokee (5/100), Nissan Pathfinder (5/100) та Hyundai Tucson (6/100). Усі троє розчарували власників нестабільною роботою основних своїх агрегатів – двигуна та трансмісії.