Цікаве

Представлено єдиний у світі шестиколісний Rolls-Royce Phantom

Представлено єдиний у світі шестиколісний Rolls-Royce PhantomУ мережі з’явилися фото шестиколісного Rolls-Royce Phantom. Незвичайний автомобіль помітили в аеропорту Схіпхол в Нідерландах, де він очікував навантаження на літак. Куди прямував позашляховий Фантом, залишається загадкою. Судячи з літери “L” на номерному знаку автомобіль “прописаний” у Люксембурзі.

Як припустили в мережі, шестиколісний Rolls-Royce Phantom з’явиться в наступній частині “Форсажу”. На користь цієї версії говорить дикий образ автомобіля, завдяки якому він ідеально б вписався в кінофраншизу.

шестиколісний Rolls-Royce Phantom

У “позашляховика” величезні, імовірно 22-дюймові колісні диски з широкими низькопрофільними шинами. Задні пари коліс приховують нарочито кутасті колісні арки. На даху — брутальний багажник з жовтою світлодіодною смугою в передній частині. Передня оптика теж жовта, що заборонено в Європі. Це вкотре підтверджує, що автомобіль не буде пересуватися дорогами загального користування. З огляду на додаткову вісь, загалом досить дике і незвичайне поєднання.