Новини

Bentley Bentayga вручну розписав художник Стівен Вілтшир

Belonging BentaygaBentley представила спеціальний гібрид Bentayga, оздоблений у кольорі Alpine Green, що демонструє вигадливі малюнки відомого британського художника та архітектора Стівена Вілтшира (Stephen Wiltshire).

Поважний бренд влучно назвав цей проект “Belonging Bentayga”, що означає почуття єдності та асоціації, яке втілює Bentayga

Стівен Вілтшир користується міжнародним визнанням за свій винятковий талант у відтворенні пейзажів по пам’яті, що вражає багатьох. Екстер’єр Bentayga демонструє вражаючу колекцію з 29 окремих архітектурних чудес і людей, що походять з різних куточків світу.

Це знакові хмарочоси та споруди, розташовані у таких відомих містах, як Нью-Йорк, Лондон, Париж, Рим, Мілан, Венеція, Токіо та Гонконг. Особливістю цього творіння є його ретельне виконання вручну, без жодних попередніх ескізів. За своєю унікальною суттю ця робота може навіть перевершити виготовлений на замовлення екстер’єр Bugatti Chiron Золотої Епохи.

Вейн Брюс, директор з комунікацій та розвитку Bentley, висловив радість від співпраці зі Стівеном над “Belonging Bentayga”, підкресливши, що Bentley пишається своєю мультикультурною робочою силою та глобальним охопленням. Bentayga, з його виразним і захоплюючим дизайном, об’єднує людей по всьому світу, незалежно від їх географічного або культурного походження, що відповідає вірі Стівена в безперервні зусилля і всесвітню єдність.

Стівен Вілтшир також детально зупинився на тому, як споруди розповідають особисті історії – місця народження, перші робочі місця, весілля – створюючи гобелен заповітних спогадів.

Він порівняв своє захоплення будівлями, їхньою архітектурою та впливом Bentley Bentayga на формування досвіду подорожей і незабутніх спогадів. Вілтшир висловив глибоку гордість за візуально приголомшливий кінцевий продукт цієї співпраці, підтвердивши естетичний блиск Bentayga, на його скромну думку.