Новини

Два нові спорткари показала Lamborghini

Два нові спорткари показала LamborghiniІталійський виробник Automobili Lamborghini презентував два нові спорткари Lamborghini Invencible та Lamborghini Autentica, що знаменують кінець виробництва автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ). Про це йдеться у пресрелізі компанії.

“Двигун V12 є одним із стовпів нашої історії та успіху нашого бренду. І перш ніж ми почнемо розгортання програми Direzione Cor Tauri, ми вважали правильним відсвяткувати цей двигун внутрішнього згоряння двома унікальними автомобілями, які ідеально представляють нашу концепцію досконалості у сфері персоналізації”, – заявив гендиректор Стефан Вінкельманн.

Direzione Cor Tauri — стратегія екологічної стійкості Lamborghini, яка призведе до декарбонізації всіх майбутніх моделей бренду.

За даними CarBuzz, у середині кожного автомобіля є 6,5-літровий двигун V12, який видає 769 кінських сил, а за необхідності становить 531 Hm.

Більше деталей буде оголошено пізніше.

Зазначається, що Lamborghini Invencible та Lamborghini Autentica будуть останніми двома автомобілями від Lamborghini, які використовуватимуть двигун V12, а наступним буде гібридний суперспортивний автомобіль, який має вийти вже через декілька тижнів.