Новини

Електроболід для участі в перегонах побудувала Mahindra Racing

Mahindra RacingКоманда Mahindra Racing привезе на Фестиваль швидкості в Гудвуд свій новий електромобіль M9Electro. Індійська команда з Банбері вже випробувала свій гоночний електромобіль – тестові заїзди були досить успішними.

Саме тому в Mahindra Racing вирішили вперше в світі продемонструвати новий автомобіль Gen3 (третього покоління) на знаменитому фестивалі наступного тижня. За кермом автівки буде знаходитися Ніком Хайдфельд.

M9Electro – це найшвидший, найлегший і найпотужніший електричний гоночний автомобіль, коли-небудь створений. Він на 60 кг легший за свого попередника, а його потужність на 100 кВт більше. M9Electro зможе розвивати швидкість до 320 км на годину. Крім швидкості, модель Gen3 є найефективнішим у світі гоночним автомобілем, який виробляє 40% потужності, що використовується під час гонки за допомогою рекуперативного гальмування.

“Бути одним із перших за кермом нового автомобіля Formula E Gen3 було дуже круто. Його швидкість вражає. Я впевнений, що в наступному сезоні будуть хороші гонки”, – розповів пілот Mahindra Racing Олівер Роуленд.

“Для нас це гордість – відвезти цей автомобіль у Гудвуд лише через тиждень після першого тесту. Це є свідченням наполегливої ​​роботи, рішучості та пристрасті команди, щоб завжди прагнути досягти того, що інші вважають недосяжним. Я дуже чекаю, коли автомобіль дебютує на культовому заході, такому як Гудвуд”, – зазначив Ділбаг Гілл, керівник команди та генеральний директор команди.

Спостерігати за M9Electro можна буде 23-26 червня на автодромі Goodwood Motor Circuit.