Новини

Електромобіль Nissan Leaf стане кросовером і вийде у 2026 році

Електромобіль Nissan Leaf стане кросовером і вийде у 2026 роціNissan Motor планує продовжити виробництво електромобіля Leaf на заводі у Сандерленді. Загалом до 2028 року “переважна більшість” автомобілів, які він вироблятиме, буде електричними. Про це йдеться у заяві компанії в урядовому комітеті з виробництва акумуляторів у Великій Британії.

На конвеєр новий Nissan Leaf поставлять у 2026 році, і це буде новий електричний кросовер. За інформацією Autocar, до цього моменту компанія продовжить випуск хетчбека. Хоча через вік моделі обсяги можуть скоротити.

Про те, що хетчбек Nissan Leaf замінять новим кросовером, стало відомо ще у 2021 році. Але коли це станеться у компанії не уточнювали. Судячи з раніше опублікованих офіційних тизерів та візуалізації Autocar, новий Leaf буде більш виразним та динамічним. У нього гладкі лінії кузова, похилий лінія даху та задертий “хвіст”.

Оформленням передньої частини майбутній кросовер нагадує Nissan Ariya, у якого він запозичить платформу CMF-EV. Логічно було б очікувати більшого запасу ходу та габаритів.