Новини

Ferrari планує представити перший електрокар

Ferrari електрокарЕлітний виробник суперкарів Ferrari планує представити свій перший повністю електричний автомобіль до 2025 року. Компанія нарощує темпи виробництва, щоб випустити чимало електрифікованих авто. Про це повідомили в CarScoops.

Ferrari вже протягом кількох років робить серйозні кроки в напрямку електрифікації, наприклад, у 2013 році LaFerrari використовував гібридну систему зниження викидів. А вже зараз чотири нові моделі включно з новим 296 GTB і швидким SF90 Stradale – гібриди, які вміють заряджатися від електромережі.

Однак електромобілі мають серйозні недоліки – вони не можуть стати суперспортивними авто, адже їхня важка батарея негативно впливає майже на всі показники продуктивності. У зв’язку з цим Ferrari досліджує твердотільні батареї, які підвищать потужність і ефективність.

Загалом до 2025 року Ferrari планує виробляти 15 тисяч авто на рік, тобто 65 на день, за рахунок нової виробничої лінії, орієнтованій на електромобілі. Варто зауважити, що за 2021 рік автовиробник показав світу 11 155 нових автомобілів, або 46 щодня.