Новини

Ford Bronco Raptor отримав оновлення

Ford Bronco RaptorFord Bronco Raptor — нове “обличчя” на ринку. Позашляховик дебютував у січні 2022 року і з’явився у дилерів лише до кінця року.

Під капотом у нього 3,0-літровий двигун V6 з подвійним турбонаддувом потужністю 418 к.с. Потужність двигуна відправляє на всі чотири колеса з 35,0-дюймовими шинами. Здавалося, цього достатньо, що б залишатися в центрі уваги, але, схоже, у Ford думають інакше.

Видання Motor1 опублікувало фотографії незвичайного Bronco Raptor. Від серійного позашляховика він відрізняється розширеними крилами та новою графікою. Зокрема, яскраві акценти кольору Code Orange видно на колесах та картатий графіці в задній частині кузова. Також у помаранчевий колір пофарбовані буксирувальні вуха в передньому бампері. Цікаво, що колісний арки у позашляховика на фото пофарбовані в колір кузова, тоді як у актуальної моделі вони з фарбованого текстурованого пластику.

Цілком ймовірно, фотографу видання вдалося зняти новий варіант зовнішнього оформлення позашляховика, який Ford готує для Bronco Raptor 2024 року. Офіційного коментаря від виробника щодо цього немає. Імовірно, Ford готує новий стайлінг пакет, в якому враховані побажання клієнтів.