Новини

Гібридний купеподібний кросовер Crown Sport презентувала Toyota

Crown Sport ToyotaЯпонський автовиробник представив гібридний кросовер с ефектною зовнішністю, що отримав легендарне для компанії ім’я – Toyota Crown Sport.

Toyota Crown Sport дебютувала на японському ринку, приєднавшись до лінійки електрифікованих моделей під маркою Crown. Цей кросовер наслідує спортивний дизайн концепту, оприлюдненого минулого року.

Відомо, що Toyota Crown Sport буде поставлятися з двома варіантами трансмісії. Перший – гібрид, який використовує 2,5-літровий бензиновий мотор з системою E-Four від кросовера Crown. Він забезпечує сукупну потужність у 231 к.с., що передається на всі чотири колеса через електричну систему повного приводу.

Toyota також анонсувала плагін-гібридну версію новинки, але не розкрила конкретних деталей. При цьому згадала, що кросовер матиме збільшений запас ходу на електротязі завдяки новій літій-іонній батареї великої ємності.

За словами японського автовиробника, платформа TNGA, що лежить в основі Crown Sport, була точно налаштована, щоб забезпечити “приємні враження від водіння”, підкреслюючи зв’язок між водієм і автомобілем.

Toyota Crown буде виготовлятися на заводі Tsutsumi в Японії. Компанія планує щомісяця виробляти близько 700 машин. Спочатку кросовер буде пропонуватися в одній комплектації Hybrid Sport Z за ціною від $39 620. Наразі замовлення приймаються в Японії, перші поставки гібридного варіанту заплановані на листопад.