Новини

Головні проблеми безпілотних авто назвали в Audi

Компанія Audi намагається розвіяти побоювання щодо автономного транспорту за допомогою результатів нового дослідження.

У грудні минулого року Audi оголосила про нову ініціативу, метою якої є вивчення загального соціального аспекту автономного водіння. Результати вже готові, а сам автовиробник зробив деякі свої висновки.

Однією з найбільших проблем, пов’язаних з автономними транспортними засобами, є те, як вони справлятимуться з небезпечними ситуаціями. Кілька років тому Mercedes сміливо заявив, що його автомобілі зроблять захист пасажирів своїм головним пріоритетом, і вони також передбачили відкриття Audi.

Автовиробник каже, що автомобіль може робити тільки те, на що він запрограмований, оскільки він не є мислячою істотою, яка б міркувала, якою б просунутою вона не була.

Головні проблеми безпілотних авто“Він може і прийматиме лише етичні рішення та цінності людей, які його проектують, і застосовувати їх без власної інтерпретації”, — йдеться у дослідженні.

Audi охоплює цілу низку інших тем, пов’язаних з майбутнім безпілотників, таких як законодавство, парковка та інше. Ще одна важлива проблема, яка турбує багатьох, полягає в тому, наскільки вразливими будуть безпілотні автомобілі для злому. Audi зазначає, що насправді автономні транспортні засоби не будуть більш уразливими, ніж інші транспортні засоби. У той же час марка визнає, що у разі виявлення та використання вразливостей небезпека стає серйознішою.

У дослідженні також розглядається, як необхідно буде змінити інфраструктуру, щоб краще інтегрувати ці автомобілі, і як автомобільний дизайн буде зміщуватися в бік більшої уваги салону. Це також дає зрозуміти, що перші автономні транспортні засоби, швидше за все, не зможуть їздити будь-де, оскільки в цьому аспекті гратиме роль інфраструктура.