Новини

Honda Breeze змінив покоління слідом за CR-V

Honda BreezeКросовер Honda CR-V відомий по всьому світу, але тільки в Китаї він має близнюка з назвою Honda Breeze. Ці дві моделі — продукція спільних підприємств, що конкурують: Dongfeng Honda випускає CR-V, а за Breeze відповідає СП GAC Honda. Другий кросовер з’явився лише три роки тому і поки що поступається «оригіналу» з продажу, але результати все одно завидні. Honda CR-V минулого року розійшлася на китайському ринку тиражем 214 тисяч екземплярів, а результат моделі Breeze – 166 тисяч штук. Так що стратегія модельного дуалізму триває: минулого вересня на китайському ринку з’явилася нова Honda CR-V шостого покоління, а тепер наспіла “друга” Honda Breeze.

Як і раніше, різницю між двома машинами зводяться до зовнішнього оформлення. Breeze має інший дизайн передньої частини з великим нижнім повітрозабірником, обвіс у колір кузова (CR-V він чорний), змінений задній бампер і зменшені задні ліхтарі без вертикальних секцій на стійках даху. Через оригінальне оперення габаритна довжина кросовера зросла з 4703 до 4716 мм, хоча ширина (1866 мм) та висота (1680 мм) не змінилися.

Інтер’єр у двох машин практично однаковий – хіба що прострочка сидінь у Бриза зроблено іншим малюнком. Але передня панель, віртуальні прилади, медіасистема все один в один. І CR-V, і Breeze пропонуються у Китаї як із двома, так і з трьома рядами сидінь.

Технічних відмінностей немає. Обидва кросовери поки що оснащують лише чотирициліндровим турбомотором 1.5 (193 к.с., 243 Нм) і варіатором: ця зв’язка була й у машин минулого покоління. На вибір є передній чи повний привід, але максимальна швидкість у будь-якому разі 188 км/год. Згодом і CR-V, і Breeze будуть запропоновані в двох гібридних версіях – початковій e:HEV і e:PHEV, що підзаряджається.

Нова Honda CR-V місцевого виробництва коштує у Китаї від 26600 до 35800 доларів. Ціни на Breeze ще не оголошені, продажі розпочнуться лише наприкінці грудня, але різниця якщо й буде, то мінімальна.