Новини

Концепт Max-Out показала Nissan

Концепт Max-Out показала NissanЯпонський бренд Nissan показав концепт Max-Out Convertible під час дискусії Nissan Futures про майбутнє автомобілів.

Цього місяця Nissan говоритиме про майбутнє в серії заходів під назвою Nissan Futures. Хоча назва може бути не особливо цікавою, концепт-кар Max-Out створений для того, щоб привернути певну увагу до програми. Протягом наступних 30 днів прототип виставлений у глобальній штаб-квартири Nissan у Японії.

Концепт Max-Out фактично дебютував ще в листопаді 2021 року як один із чотирьох концептуальних автомобілів. Тоді також з’явились концепти Chill-Out, Surf-Out і Hang-Out, але, на жаль, це були лише цифрові творіння без присутності в реальному світі.

З причин, не згаданих у прес-релізі Nissan, Max-Out було витягнуто з комп’ютера до реального життя у повнорозмірному кабріолеті, який й представлено тут.

При трансформації до фізичних форм концепт Max-Out отримав кілька переваг. Одразу помітні колеса, які тепер мають круглий 3D візерунок, неоново-синій колір, який перемішується разом із неоново-зеленим.

Інтер’єр також пропонує більше деталей, завдяки широкому цифровому екрану, здатному виконувати багато завдань.

Nissan не надає жодної інформації щодо трансмісії чи продуктивності, і тому цілком можливо, що це просто макет без будь-яких деталей. Також немає жодної згадки про те, що будь-який компонент цього автомобіля, можливо, буде запущений у виробництво, не кажучи про модель загалом.

Й хоча виробник навіть не говорить про «мову дизайну майбутнього», можна очікувати, що концепт Max-Out матиме певний вплив на майбутні новинки.