Новини

Кросовер ZR-V 2023 року представила Honda

Кросовер Honda ZR-V 2023 рокуВідбулася офіційна презентація кросовера Honda версії ZR-V 2023 модельного року. Дебют новинки відбувся у Японії, а в Європі машина з’явиться наступного року.

Компанія Honda могла б сказати абсолютно новий HR-V, який створювався прицільно для автомобільного ринку США, практично повністю повторює недавно показаний ZR-V. Новинка вже представлена ​​в деяких країнах, де вона виглядає практично так само, як і HR-V у своїй глобальній версії. Вона буде представлена ​​в країнах європейського союзу в 2023 році, і буде займати місце між HR-V та CR-V нової генерації у поточному модельному ряді компанії.

Версія кросовера для внутрішнього ринку Японії має інші фальшрадіаторні грати, ніж її американський “брат”, маючи при цьому вертикальні планки, що нагадують нам про Maserati Grecale Trofeo.

Передній бампер також змінено, а обов’язкові помаранчеві бічні маркери були видалені. Позаду нова Honda ZR-V отримує подвійну вихлопну систему з напрочуд великими насадками, що надають кросоверу спортивний вигляд.

Інтер’єр більше схожий на те, що він був перенесений з HR-V, який розділяє більшу частину салону з останнім Civic. Тим не менш, ми помітили, що ZR-V відмовився від громіздкого важеля перемикання передач для автоматичної коробки на користь кнопок, що робить дизайн салону більш сучасним і чистим. Він також має бордову тему з помаранчевим рядком, що створює затишну атмосферу.

У порівнянні з американським HR-V, найважливіша відмінність полягає у знайомій оболонці. У той час, як північноамериканська модель оснащена виключно 2,0-літровим бензиновим двигуном потужністю 158 л. Це автомобіль, показаний тут, звідси сині логотипи Honda та e:HEV значок на задніх дверях. В якості альтернативи компактний кросовер також буде пропонуватися з 1,5-літровим бензиновим агрегатом, і обидва в Японії отримають повний привід.