Новини

Lotus Eletre матиме кращий автопілот, ніж у Tesla та інших конкурентів

Lotus EletreОчікується, що Eletre матиме автопілот 4 рівня, поки Tesla має тільки 2 рівень.

Згідно з новим звітом британського видання AutoCar, Lotus Eletre націлений на запровадження автопілоту 4 рівня. Lotus вірить, що це буде можливо завдяки вбудованим датчикам lidar. Нагадаємо, що Tesla зараз має автопілот другого рівня. Це означає, що транспортні засоби можуть працювати автономно, але водії все одно повинні тримати руки на кермі та бути готовими миттєво взяти на себе керування.

Ще у 2021 році Tesla вирішила зменшити витрати, покладаючись лише на камери, а не на радар для своєї системи допомоги водієві. Багато галузевих експертів вважають, що цей крок затримав Tesla, оскільки конкуруючі бренди, такі як GM, тепер можуть перевершити компанію в автопілотуванні, завдяки поєднанню радарів і камер.

Генеральний директор підрозділу Lotus Robotics, Лі Бо, нещодавно розповів про те, як йому подобається бачити успіхи, коли справа доходить до технологій безпілотного керування. Бо віддає перевагу підходу «без рук», коли мова йде про допоміжні системи, такі як безпілотне керування. Наразі тестові версії Eletre можуть проїхати майже 200 км у змішаних умовах без стороннього втручання. Це число постійно зростає, а кінцева мета – 100 000 км за одне втручання – фактично це означає, що жодної людської взаємодії не буде потрібно.

Eletre, який зараз продається в Китаї, постійно покращуватиме свою автономність завдяки оновленням OTA (Over-The-Air). Цілком можливо, що до того часу, як він прибуде до США у 2024 році, він матиме можливість самостійного керування. Lotus хоче, щоб Eletre мав різну автономну поведінку для різних водіїв. Це означає, що повільніші водії матимуть більш розслаблений автономний досвід, у той час як більш активні клієнти зможуть частіше насолоджуватися швидким прискоренням Eletre.