Новини

Mercedes розширив свою лінійку електрокарів

Mercedes розширив свою лінійку електрокарівКомпанія Mercedes-AMG розширив свою лінійку електромобілів з представленням нового седану класу люкс – Mercedes-AMG EQE. Новинка, яка з’явиться на ринку в 2023 році, побудована на платформі EQS і є першим електричним седаном від Mercedes-AMG.

Mercedes-AMG EQE оснащений двома електромоторами, які виконують функцію повного приводу. Загальна потужність становить 658 кінських сил, що дозволяє цьому седану розганятися до 100 км/год за 3,5 секунди. Батарея має ємність 90 кВт⋅год, що забезпечує запас ходу до 580 км за циклом WLTP.

Що стосується зовнішнього вигляду Mercedes-AMG EQE, то він має сучасний і елегантний дизайн, який характеризується плавними лініями і вишуканими деталями. Крім того, на передній частині седана розташована більш вражаюча решітка радіатора, яка відрізняється від традиційних решіток на інших моделях Mercedes-Benz.

Простір салону EQE також є вражаючим, особливо завдяки використанню матеріалів найвищої якості та передових технологій. Це стосується як розташування екранів, так і управління функціями автомобіля. Система допомаги водію Mercedes-Benz також присутня в EQE, зокрема, система активного круїз-контролю з підтримкою маршруту та система управління полосою руху.

Автори тестування зазначають, що Mercedes-AMG EQE є першим електричним седаном з брендованою версією AMG. Це означає, що модель має ексклюзивні дизайнерські елементи, що відрізняють її від звичайного EQE. Один з найбільш помітних елементів – це оформлення грати радіатора, яке має зв’язок з концептуальним автомобілем Vision EQS.

Однак, AMG EQE не тільки має зовнішні відмінності, але й отримав іншу конфігурацію підвіски, яка забезпечує більш спортивну їзду. І хоча автомобіль має значно вищий ваговий розподіл порівняно зі звичайним EQE, AMG-версія добре тримається на дорозі завдяки покращеній підвісці та системі повного приводу.

Оснащений двома електромоторами, які забезпечують 658 к.с. потужності, AMG EQE може розганятися до 100 км / год всього за 3,5 секунди. За словами авторів тестування, модель має гладке та плавне прискорення, що стає на малювання обличчя усіх пасажирів.

Одним з найбільш суттєвих плюсів AMG EQE є його дальність ходу на одному заряді, яка становить близько 400 км. Батареї легкі, компактні та можуть бути заряджені на 80% за всього лише 30 хвилин.

У цілому, Mercedes-AMG EQE є досить вражаючим електромобілем, що поєднує в собі спортивні характеристики та передові технології. І хоча його ціна ще не оголошена, очікується, що вона буде значно вищою, ніж у звичайної моделі.