Новини

Mini показала новий кабріолет Seaside Edition

Mini показала новий кабріолет Seaside EditionУ 2023 році британська марка MINI відзначатиме 30-річчя з моменту появи першого кабріолету під егідою відродженого бренду.

З нагоди ювілею в лінійці актуального кабріолету MINI Convertible з’явилася ексклюзивна модифікація Seaside Edition, яка створена компанією як подарунок до круглої дати. Новинка буде доступна в двох кольорах кузова – бірюзовому Caribbean Aqua і білому Nanuq White – і відрізнятиметься від інших версій спеціальним дизайном кузова і салону.

Візуально нова модифікація відрізняється подвійними білими смугами на бортах, стилізованим числом “30” на передньому бампері, особливими шильдиками та 18-дюймовими дисками Pulse Spoke з ексклюзивними ступичними ковпачками по дизайну.

У салоні кабріолету Seaside Edition також з’являться шильдики із позначенням модифікації, включаючи емблему на кермі та накладках порогів, а декоративні вставки на передній панелі отримали особливий малюнок у стилі морської хвилі.

Крім того, ключ від автомобіля виконаний в синіх тонах, що переливаються. Технічних змін нове виконання не передбачає. Ювілейна модифікація кабріолету доступна лише з 178-сильним 2,0-літровим бензиновим турбомотором у поєднанні з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Вартість MINI Convertible Seaside Edition та запланований до виробництва тираж автомобілів не названо.