Новини

Найдоступніші електромобілі Chevrolet планують зняти з виробництва

Найдоступніші електромобілі Chevrolet планують зняти з виробництваНедорогі електромобілі Chevrolet Bolt та Bolt EUV припинять випускати до кінця цього року. Про це заявила СЕО концерну General Motors Мері Барра.

Після припинення випуску сімейства Chevrolet Bolt завод у Мічигані переобладнують для випуску нових електрокарів на більш сучасній платформі GM Ultium. Їхнє складання стартує у 2024 році.

Причинами відмови від хетчбека Chevrolet Bolt та кросовера Bolt EUV є застаріла конструкція та малий попит на електромобілі. Зараз ці моделі є одними з найдешевших на ринку — ціна хетчбека стартує з Chevrolet Bolt стартує з 26 595 доларів, а з урахуванням урядової субсидії вона становить лише 24 000 доларів.

До того ж, електромобілі Chevrolet є найбільш “дальнобійними” в бюджетному ціновому сегменті. Запас ходу хетчбека складає 417 км, а кросовера – 400 км.

Електрокари Chevrolet не купують через постраждалу репутацію. У минулому автомобілі оснащували дефектними батареями, що призвело до низки пожеж. І хоча батареї замінили, це дуже вплинуло на рівень продажу авто.

Нагадаємо, що електромобіль Chevrolet Bolt представили у 2016 році. П’ять років по тому він пройшов оновлення, а в лінійці з’явився споріднений електрокросовер Chevrolet Bolt EUV.

Поки що невідомо, чи з’явиться друге покоління Chevrolet Bolt. Після припинення випуску моделей їхню нішу частково займе електрокросовер Chevrolet Equinox вартістю від 30 000 доларів.