Новини

Нові авто Toyota продаватиме лише з одним ключем

Нові авто Toyota продаватиме лише з одним ключемЯпонська компанія Toyota офіційно заявила про те, що почне продавати автомобілі з одним смарт-ключом. Це тимчасовий і вимушений захід, на який довелося піти через дефіцит напівпровідників.

Як стало відомо, деякі автомобілі будуть передавати клієнтам з комплектом один смарт-ключ + один механічний ключ, хоча раніше разом з машиною передавалися два електронних ключа: основний і запасний. Наразі, коли чіпів, як і раніше, не вистачає, запасні електронні будуть передані пізніше — у міру їхньої готовності.

Обмеження стосуватиметься лише тих моделей, які будуть випущені для внутрішнього ринку Японії в січні 2023 року. Йдеться про Crown, Prius, bZ4X, RAV4 (PHEV), Harrier, Noah, Voxy та Land Cruiser, а в гамі Lexus з одним смарт-ключом тимчасово залишаться позашляховик LX, а також кросовери RX та NX.

Раніше повідомлялося, що найпопулярнішою маркою нових авто на українському ринку за підсумками листопада стала Toyota. Минулого місяця українці купили та зареєстрували 702 нових автомобілів цієї японської марки.