Новини

Новий електромобіль представить Jeep

Новий електромобіль представить JeepУ вересні минулого року Jeep оголосив, що до середини десятиліття планує випустити чотири нові електричні моделі. Однак тоді було відомо про вихід лише трьох із них — Recon, Wagoneer S та Avenger AWD. Тоді в компанії заявили, що працюють над третьою моделлю, але не озвучили подробиць про неї.

Тепер марка анонсувала вихід четвертої електричної новинки, яку показали на тизерному знімку. На фото якийсь автомобіль прикритий синьою тканиною. У мережі ходять чутки, що цей новий електричний продукт позиціонуватиметься в бюджетних сегментах і продаватиметься як компактний електричний джип. Він буде трохи більшим за Avenger.

Говорячи про Avenger, Jeep вже отримав близько 22 тис. попередніх замовлень на невеликий кросовер, який продається з ДВС лише в Іспанії, Італії та Польщі. У інших країнах Старого континенту невеликий кросовер доступний лише з електричним агрегатом, встановленому на передній осі.

Іншими новими електромобілями, які планує американська компанія в портфоліо Stellantis, є Recon – позашляховик з нульовим рівнем викидів у стилі Wrangler, заснований на великій платформі Stellantis STLA, – і Wagoneer S – великий позашляховик, заснований на тій же архітектурі і здатний розігнатися до 100 /год всього за 3,5 секунд. Запас ходу на повній зарядці складає 645 км.