Новини

Новий електроседан Ioniq 6 із запасом ходу 600 км показав Hyundai

Hyundai Ioniq 6Корейська компанія Hyundai розсекретила седан Ioniq 6. Новий електромобіль є серійним втіленням концепту Prophecy. Сам виробник називає новинку Electrified Streamliner (електричний стрімлайнер) через обтічну форму кузова моделі.

Судячи з фото, у новинки відсутні традиційні ґрати радіатора, що говорить про те, що прототип приводиться в рух за допомогою електричної силової установки. Акумуляторна батарея розміщується під підлогою автомобіля. Технічні подробиці силової установки електромобіля поки що тримаються в секреті. У Hyundai пообіцяли їх розкрити найближчим часом.

Відомо лише, що модель побудована на платформі E-GMP. Це ж шасі використовують Hyundai Ioniq 5 та Genesis GV60.

Подейкують, що без підзарядки машина зможе проїжджати близько 600 кілометрів.

Седан отримав корму зі спойлером, піксельні ліхтарі, висувні ручки дверей, а також невеликі камери замість традиційних бічних дзеркал. Зображення з них виводиться на спеціальні екрани у салоні новинки.

Електромобіль Ioniq 6 обладнали системою атмосферного підсвічування салону з 64 відтінками. Салон моделі отримає обробку з використанням екологічних матеріалів (тканина та матеріали з переробленого пластику та рибальських мереж).