Новини

Новий електричний Cooper презентувала MINI

Новий електричний Cooper презентувала MINIТридверний електричний хетчбек запропонують із двома електромоторами та батареями на вибір, а без підзарядки він зможе проїжджати 300-400 кілометрів. Старт виробництва моделі на заводі BMW у Лейпцигу заплановано на листопад 2023 року. На підприємстві також випускають BMW 1 Series, 2 Series Gran Coupe та 2 Series Active Tourer.

Тридверний хетчбек MINI Cooper п’ятого покоління не матиме паливних двигунів. У гамі залишиться лише Cooper Electric. Разом з новим Countryman його випускатиме завод BMW у Лейпцигу. Старт виробництва намічений на листопад 2023 року, а 2024-го в модельний ряд MINI увіллється новинка — кросовер Aceman, концепт якого показали минулого літа.

Новий Cooper Electric запропонують у двох версіях: початковий Cooper E та Cooper SE. Силова установка молодшого хетчбека складатиметься зі 184-сильного електромотора та батареї ємністю 40,7 кіловат-години, яких вистачить на 300 кілометрів ходу. Старшому Cooper SE буде покладено двигун потужністю 218 сил і акумулятор на 54,2 кіловат-години. Прогнозована дальність ходу такого електрокара – 400 кілометрів.

У салоні Cooper Electric буде чотири місця. Обіцяно більш місткий багажник і, звичайно ж, дизайн, що еволюціонував. Підприємство у Лейпцигу під запуск виробництва електрокарів отримає інвестиції у розмірі 800 мільйонів євро та розширить випуск компонентів. До 2024 року тут з’явиться ще вісім виробничих ліній, а штат збільшиться на тисячу осіб.