Новини

Новий кросовер B-сегменту готується представити Renault

Renault KardianRenault готується до презентації свого останнього творіння в категорії кросоверів В-сегменту, яке отримало влучну назву Kardian.

Довгоочікуваний дебют призначено на 25 жовтня, він відбудеться на грандіозному заході в Ріо-де-Жанейро.

Щоб привернути увагу нетерплячих ентузіастів бренду, Renault випустила серію захоплюючих тизерів, що демонструють силует, дизайн передньої частини та емблему кросовера.

Ці тизери натякають на те, що Kardian створений у новітній дизайнерській мові Renault, з характерним світловим підписом, оновленим логотипом, витонченими фарами та бампером з трапецієподібним повітрозабірником і вдало розміщеними пластиковими вставками.

На знімку в профіль Kardian демонструє рейлінги на даху, достатній дорожній просвіт і міцні пластикові накладки на колісні арки. Примітно, що це нове диво розділяє платформу з Sandero Stepway.

Під капотом Kardian буде пропонуватися 1,0-літровий двигун потужністю 65 кінських сил і більш швидкий 0,9-літровий турбодвигун потужністю 90 кінських сил.

Однак ентузіастам, які очікують на електрифіковану версію, можливо, доведеться зачекати, оскільки Kardian не планує випускати електрифіковані версії. Модель в першу чергу буде доступна в Південній Америці та Бразилії.