Новини

Оновлена генерація пікапа Mitsubishi L200 вийде з конвеєра у 2024 для конкуренції з Ford Ranger

Mitsubishi L200Mitsubishi L200 2024 готується до виходу в оновленому вигляді, щоб протистояти Ford Ranger.

Процес розробки нового Mitsubishi L200 2024 триває. Японський автовиробник працює над модернізацією затребуваного пікапа зі своєї лінійки моделей. Напередодні фотошпигуни зняли цю новинку на магістралях Південної Європи. Компанія перенесла туди свою “штаб-квартиру” для проведення важливих літніх тестів.

Зовнішній вигляд тестового екземпляра практично повністю покритий камуфляжною плівкою. Як видно на знімках, у автомобіля з’явився невеликий причіп, створений для такого роду випробувань. Цього разу немає можливості заглянути в салон, але з’ясовується, що це праворульна машина. Японські розробники вирішили змінити платформу цієї моделі і випустили нову базу для пікапа. Ті ж шпигунські знімки свідчать про подовжену базу коліс у порівнянні з актуальною генерацією.

Членство в так званому “Альянсі” дозволяє концерну проводити спільні розробки з автогігантами Renault Group і Nissan. Щодо механічних особливостей іномарки варто чекати сюрпризів. Пікап входить у епоху електрифікації. Його вирішили адаптувати до європейських вимог для продажу в автосалонах Євросоюзу. У моторній лінійці будуть гібридні варіанти.

Розробка моделі зараз знаходиться на ранньому етапі. Якщо все піде за планом, то оновлений пікап почне свій маркетинг для світових ринків у 2024 році. Важливо пам’ятати, що останнє оновлення цієї моделі було у 2019 році з фейсліфтингом для поточного покоління.