Новини

Оновлений пікап D-Max показала Isuzu

Isuzu D-MaxIsuzu представила оновлену версію середньорозмірного пікапа D-Max третього покоління, що знаменує собою значне оновлення через чотири роки після його першого випуску в жовтні 2019 року.

Оновлений D-Max може похвалитися змінами в зовнішньому дизайні та низкою вдосконалених систем допомоги водієві, зокрема, новим “режимом руху по пересіченій місцевості”.

Крім того, Isuzu підтвердила плани виробництва електричного пікапа, спочатку орієнтованого на європейський ринок, і його складання в Таїланді.

Зміни екстер’єру сконцентровані в першу чергу на передній частині, де з’явилася нова решітка радіатора в 3D-стилі, фари з технологією Bi-Led і повітрозабірники в нижній частині бампера. Пікап отримав оновлені двері кузова, збільшений спойлер і задні ліхтарі.

Особливо виділяється топова версія V-Cross 4×4, прикрашена додатковим пластиком навколо решітки радіатора, алюмінієвими накладками, широкими розширювачами крил і 18-дюймовими чорними матовими легкосплавними колісними дисками.

Інтер’єр Isuzu D-Max

Усередині салону, незважаючи на деякі нові оздоблення та передові технології, дизайн передньої частини зберігає знайомий вигляд. 9-дюймовий сенсорний екран інформаційно-розважальної системи з оновленими сенсорними кнопками та фізичними регуляторами гучності і налаштування тепер супроводжує 7-дюймову цифрову панель приладів. Isuzu також впровадила порти USB-C для передніх і задніх пасажирів і новий ключ з функцією дистанційного запуску двигуна.

Технічка

Лінійка силових агрегатів залишилася незмінною і включає два варіанти чотирициліндрового турбодизеля: 1,9-літрову базову версію потужністю 148 к.с. і 350 Нм крутного моменту, а також більш потужну 3,0-літрову версію потужністю 187 к.с. і 450 Нм крутного моменту. Залежно від версії, потужність передається або на задні (2WD), або на всі чотири колеса (4WD) через 6-ступінчасту механічну або 6-ступінчасту автоматичну коробку передач.

Незважаючи на збереження цих двигунів, D-Max покращив свої ходові якості завдяки оптимізації електроніки, прикладом чого є впровадження нового “режиму бездоріжжя”, який допомагає водієві керувати гальмуванням та обертами двигуна в складних умовах бездоріжжя.

Продажі розпочалися в Південно-Східній Азії 12 жовтня і поступово розширюватимуться до Південної Америки, Африки та Європейського континенту.