Новини

Оригінальний сіті-кар зі змінними батареями побудували в Італії: 145 км – запас ходу

Оригінальний сіті-кар зі змінними батареями побудували в ІталіїКомпанія з виробництва електричних скутерів Silence із Барселони почала випускати свій перший чотириколісний електромобіль – S04. Сіті-кар із запасом ходу 148 км оснащений двома змінними батареями.

Габаритна довжина електромобіля – 2,28 метра, ширина – 1,29 метра, висота – 1,59 метра. Завдяки компактним розмірам він зможе проїхати практично будь-якою міською вулицею. Максимальна швидкість топової версії L7e – 85 км/год. Салон розрахований на двох людей. Об’єм багажного відділення – 247 літрів.

Електромобіль укомплектований мотором, який видає 19 к.с. у звичайному режимі та 30 к.с. на піку. Дві батареї по 5,6 кВт·год (сумарно 11,2 кВт·год) забезпечують запас ходу 148 км у вимірювальному циклі WMTC. В еко-режимі пробіг без підзарядки – 125 км.

Споряджена маса сіті-кару – 450 кг, з них 82 кг – це батареї. Від звичайної побутової розетки до 100% ємності акумулятори заряджаються близько 6 годин.

У стандартному оснащенні заявлені 7,0-дюймовий центральний дисплей, центральний замок, електропривід дзеркал та склопідйомників, електричне ручне гальмо й дискові гальма. За доплату запропоновані кондиціонер та ABS (антиблокувальна система гальм).

Першою на ринок вийде топова версія L7e. Пізніше з’явиться модифікація L6e з двигуном потужністю 8 к.с. та максимальною швидкістю 45 км/год. В окремих країнах таким електромобілем можна керувати з 15 років та без посвідчення водія.

Цінник Silence S04 без акумуляторних блоків стартує від 7 050 доларів, з батареями – від 10 900 доларів. Доступ до змінних станцій акумуляторних блоків компанія надаватиме за підпискою зі щомісячною абонплатою.