Новини

Представлено гіперкар Ferrari 499P з повним приводом

гіперкар Ferrari 499PКомпанія Ferrari представила гіперкар Ferrari 499P, з яким повернеться до вищого класу марафонських перегонів після 50-річної відсутності.

Ferrari 499P отримала тонкі світлодіодні фари, великий спліттер спереду та масивне заднє антикрило з плавником. Повнопривідний автомобіль оснащений силовою установкою з бензиновим турбомотором V6, який поєднується з 7-ступінчастою секвентальною коробкою передач, 272-сильною гібридною системою та батареєю напругою 900 В.

Сумарна потужність силової установки, згідно з вимогами спортивного регламенту, становить 680 к.с. Електромотор надає руху передню вісь, гіперкар також оснащений системою рекуперації енергії.

У гонках Ferrari 499P дебютує у березні 2023 року на старті першого етапу FIA WEC, що пройде в американському Себрінгу. Потім гіперкар виставлять на старт решти етапів чемпіонату, включаючи “24 години Ле-Мана”. Склад пілотів італійської команди поки що не анонсований. У вищому класі чемпіонату світу з гонок на витривалість Ferrari востаннє брала участь у 1973 році.