Новини

Провалила “лосиний тест” Suzuki Vitara. ВІДЕО

Suzuki VitaraКомпактний кросовер Suzuki Vitara не виконав вимоги “лосиного тесту”, адже не пройшов випробування на відповідній швидкості.

Друге покоління Suzuki Vitara оновилось майже два роки тому, але продовжує залишитись популярним автомобілем завдяки доступній ціні. На фоні презентації нового покоління моделі Grand Vitara, виникло питання як бюджетний кросовер долає “лосиний тест”.

Що таке “лосиний тест”?

Під час “лосиного тесту” імітується поява непередбачуваної перешкоди на дорозі, а тестований автомобіль має уникнути зіткнення та двічі швидко змінити смугу руху. Вдається це не всім машинам, а точніше не на будь-який швидкості.

Видання km77.com провело вже чимало подібних тестів й встановило “планку” швидкості нижче якої проходження тесту можна вважати провалом. Як видно з назви проекту – це 77 км/год.

Лосиний тест Suzuki Vitara

Тестова версія Suzuki Vitara була оснащена 1,4-літровим бензиновим двигуном із м’яким гібридом (Mild Hybrid) потужністю 129 к.с. Також кросовер мав шини Continental EcoContact 5 215/55 R17.

Цікаво, що попри всі позитивні коментарі від авторів відео, кросовер не зміг подолати вищезгаданий бар’єр у 77 км/год.

Найкраща спроба була здійснена на позначці 75 км/год, а за іншої в 78 км/год автомобіль не тримав траєкторії й збивав конуси.

При цьому, випробувачі зазначили, що підвіска Vitara добре тримає зчеплення з поверхнею, а системи стабілізації гарно працюють у поворотах. В цілому, на думку авторів відео, поведінка кросовера дуже схожа на поводження звичайного автомобіля й навіть нагадала “лосиний тест” BMW X1.