Новини

Революцію у сфері електромобілів обіцяє організувати Toyota

Революцію у сфері електромобілів обіцяє організувати ToyotaАвтовиробник Toyota з Японії планує революціонізувати галузь, пропонуючи електромобілі, які можна буде зарядити протягом всього 10 хвилин і проїхати на них принаймні 1000 кілометрів на одній зарядці. Перші моделі таких автомобілів планується представити у 2026 році.

Як повідомили у прес-службі автовиробника, на 2026 рік заплановано запуск цілої лінійки електромобілів Toyota (BEV) нового покоління, які до 2030-го мають розійтися тиражем у 3,5 млн одиниць.

Головною “фішкою” майбутніх “електричок” стануть нові твердотілі акумулятори, які заряджатимуться всього за 10 хвилин і даватимуть запас ходу від 1000 кілометрів. Трохи згодом цей показник зросте до 1200 кілометрів, а у довгостроковій перспективі Toyota хоче створити ще більш місткі батареї, на яких можна буде проїжджати до 1500 кілометрів.

До 2030 року Toyota виділить на науково-дослідні, дослідно-конструкторські роботи та капітальні вкладення в електромобілі, гібриди та машини на паливних елементах 8 трлн ієн або 70,4 млрд доларів. У компанії очікують, що новими твердотілими батареями до цього часу будуть оснащені близько половини електрокарів, що продаються нею.