Новини

Стала відома точна дата презентації Bentley Continental GT Mulliner

Bentley Continental GT MullinerЦього року Bentley вирішила переглянути лінійку Continental GT і один за одним представила комфортабельний Continental GT Azure та драйверський Continental GT S. Тепер настала черга топ-версії Continental GT Mulliner. У компанії її називають “найшвидшим, найдинамічнішим і найрозкішнішим” Continental GT — але правди в цьому лише половина. Купе побудовано на основі модифікації Speed, а значить, ділить із нею всю технічну начинку.

Дводверка оснащена бітурбомотором W12 6.0 (659 к.с, 900 Нм), прискорюється з місця до ста за 3,6 секунди та розганяється до 335 кілометрів на годину. За всіма параметрами, крім моменту, автомобіль перевершує звичайний Continental GT c W12 (635 к.с., 900 Нм), проте за динамікою поступається версії Supersports (3,5 c. та 336 км/год).

Крім двигуна, від Speed ​​тут також адаптивна трикамерна пневматична підвіска, активні стабілізатори поперечної стійкості та електроннокерований диференціал підвищеного тертя.

Візуально Continental GT Mulliner відрізняється “матричною” решіткою радіатора з візерунком Double Diamond і 22-дюймовими колесами з фіксованими ступичними ковпачками. Декор може бути хромованим або чорним глянцевим Mulliner Blackline Specification.

Для обробки салону запропоновано вісім ексклюзивних триколірних комбінацій, причому стандартно машини йдуть із пакетом Mulliner Driving Specification, який додає прострочку “подвійний ромб”.

Все це присмачене накладками зі шпону горіхового дерева Grand Black і металевими вставками з алмазною фрезеруванням. У центрі передньої панелі встановлено годинник Breitling зі шліфованим циферблатом, яким вторить графіка віртуальної панелі приладів. З боку пасажира нанесено схематичне зображення купе Continental GT та напис “Mulliner”.