Новини

Свої недорогі позашляховики вигадала як покращити Toyota

позашляховик ToyotaУ Toyota знайшли спосіб покращити свої автомобілі завдяки модифікації конструкції. Новий винахід показали на прикладі недорогого позашляховика Toyota Tacoma. Креслення патенту з’явилися на зображеннях у мережі.
Американське відділення японської компанії подало документи на реєстрацію відповідного винаходу у Відомство за патентами та товарними знаками США (USPTO). У патенті описується пристрій, який одночасно покращує аеродинаміку та спрощує обслуговування та ремонт транспортного засобу.

Приклад – захисний кожух нижньої частини двигуна. Він має особливу форму, щоб покращувати аеродинаміку та оптимізувати таким чином витрату палива. Ще одна функція – захист технічних елементів від ударів на бездоріжжі.

У той же час у компанії за допомогою спеціальної конструкції знайшли спосіб спростити обслуговування автомобілів Toyota. Передбачається, що технічний персонал зможе легко відкривати такі деталі за допомогою спеціальних автоматизованих механізмів.

Незважаючи на те, що патент продемонстрували на прикладі пікапа Tacoma, достеменно невідомо, для яких моделей призначений винахід. Можливо, не лише для позашляховиків. Адже, наприклад, для електромобілів оптимізована аеродинаміка є не менш важливою для помірної витрати електроенергії в русі.