Новини

Toyota показала електричний кросовер bZ Compact SUV

Toyota bZ Compact SUVНа автосалоні у Лос-Анджелесі відбулася прем’єра нового електричного кросовера Toyota bZ Compact SUV.

Поки що це концепт, який дає уявлення про дизайн майбутнього серійного електрокара – він розташується на щабель нижче bZ4X.

У шоу-кара здвоєний спойлер і штурвал замість традиційного кермового колеса, що нагадує той, який встановлюється в сучасні Tesla. Чи будуть ці елементи реалізовані на “товарній” моделі, поки що невідомо.

Компактний електричний кросовер bZ Compact SUV виконаний у тому ж стилі, що позашляховик bZ4X, седан bZ3 та новий Prius. При цьому концепт має більш присадкуватий силует з широкими колісними арками, масивними порогами і короткими звисами.

З незвичайних прийомів в інтер’єрі, крім штурвалу, — злегка вигнуті знизу дисплеї на передній панелі: цифрова “приладка” та центральний прямокутний екран мультимедійної системи.

У Toyota стверджують, що в обробці салону використані матеріали, отримані в результаті переробки рослинної сировини. Технічних характеристик у компанії поки що не наводять.