Новини

У 2024 році розпочнеться виробництво електричного пікапу Ram

електричний пікап RamRam опублікувала нові зображення електричного пікапа під назвою 1500 REV. Компанія показує деталі серійної версії вантажівки з електричною силовою установкою, яка повинна стати новою ерою для американського виробника.

Ram 1500 REV базуватиметься на січневому концепті 1500 Revolution BEV Concept. Генеральний директор марки Майк Коваль-молодший пообіцяв зробити його конкурентоспроможним і наділити вражаючими характеристиками у всіх аспектах, що хвилюють споживачів: запас ходу, вантажопідйомність, можливості буксирування та час заряджання.

Повноцінна прем’єра пікапа Ram 1500 REV відбудеться наступного року. Раніше Коваль-молодший анонсував зміну вектора розвитку марки у бік електрифікації. У листопаді минулого року вона припинила приймати замовлення на великий пікап Ram 1500 з дизельним мотором, а в січні 2023-го варіант на “важкому” паливі було знято з конвеєра. Втім, директор марки не виключає, що електропікап отримає бензиновий двигун внутрішнього згоряння, який відіграватиме роль генератора для заряджання батареї.