Новини

У США назвали найживучіші автомобілі

Toyota SequoiaToyota Sequoia і Toyota Land Cruiser є двома найдовгоживучими авто на американському ринку. Про це свідчить останнє дослідження аналітичного порталу iSeeCars.com.

Згідно з поширеною думкою, автомобілі Toyota є одними з найбільш витривалих на ринку. Американці вирішили перевірити, чи так це насправді.

Команда iSeeCars проаналізувала понад два мільйони вживаних автомобілів, проданих за останній рік, на предмет пробігу. До дослідження були включені моделі, які випускалися щонайменше 10 з останніх 20 років. Так був створений рейтинг найвитриваліших автомобілів, здатних досягти найбільшого пробігу.

У топ-20 увійшли моделі, вживані екземпляри яких знайшли покупця з пробігом не менше 370 тис. км на одометрі.

Перше місце зайняв позашляховик Toyota Sequoia, чий потенційний пробіг, підтверджений угодами з продажу, становить 477 185 км. Друга модель у рейтингу – Toyota Land Cruiser, продані екземпляри якої мали в середньому 450 996 км на одометрі. Позашляховий пікап Toyota Tundra посів четверте місце з пробігом 412 027 км.

Найвитривалішим гібридом є  Toyota Prius, яка посіла 6 місце в загальному заліку з підтвердженим пробігом 403 303 км. Великий седан  Toyota Avalon  посів дев’яте місце з пробігом 395 432 км, тоді як гібрид Toyota Highlander, виготовлений у Північній Америці, який також доступний у Європі, завершив десятку кращих із 394 280 км.