Новини

Уже “засвітився” на тестах новий BMW X3

BMW X3Німецька марка BMW готує кросовер X3 четвертої генерації до дебюту, який відбудеться 2024 року.

Рестайлінговий BMW X3 з’явився лише минулого року, але виробник вже розпочав тести кросовера наступного четвертого покоління. Перші фотографії «засвітили» декілька прототипів, які готувались для дорожніх випробувань.

Що розгледіли?

Вочевидь, тестові моделі мають багато маскування (плівка й фальшиві панелі) й тимчасову світлотехніку. При цьому кузов під цим камуфляжем може бути вже серійним, і, за припущеннями, марка не планує змінювати концепцію дизайну радикально.

Тим більше нещодавно презентований BMW X1 вже підказує шляхи модернізації X3: збільшена у довжину радіаторна решітка, змінені стійки, підвіконна лінія та розташування дверних ручок. Чотири випускні патрубки на кормі вказують на те, що це не базова версія, а «прокачана» (наприклад M40i).

Фотографій салону «шпигунам» зробити не вдалося, але наступний X3 точно має отримати водійський інтерфейс iDrive 8 з єдиним вигнутим дисплеєм, в якому поєднані 12,3-дюймова приладова панель та 14,9 -дюймовий екран мультимедіа.

Під капотом

У європейських версій BMW X3 під капотом вже зараз повністю електрифіковані агрегати: 48-вольтовий стартер-генератор доповнює дизельні й бензинові двигуни.

У четвертому поколінні гібридом може стати і спортивний X3 M – на зразок нового позашляховика XM. Також має залишитися й батарейний iX3.

Проте чекати на новий BMW X3 доведеться до 2024 року, коли він має з’явитись у продажу.