Новини

В Україні різко зріс попит на електромобілі: ТОП-5 найпопулярніших

NISSAN LeafВ Україні у травні зафіксували підвищений попит на електромобілі. Скоріше за все, це пов’язано з паливною кризою у нашій країні. Таким чином, у травні український автопарк поповнився 1016 повністю електричними автомобілями, що є найкращим результатом з початку року й на 63% більшим, ніж рік тому.

За даними Укравтопрому, частка нових автомобілів в цій кількості становила 28% проти 11% минулого року.

Більшість зареєстрованих у травні електромобілів склали легкові авто – 984 одиниць (287 нових й 697 уживаних). Якщо порівняти ці показники з торішніми, то результат складе плюс 67% цього року.

Що ж стосується попиту на комерційні електромобілі, то цього року він не відрізняється від минулорічного. Крім того, з 32 комерційних електромобілів, що отримали українські номери у травні, нових машин не було.

“Всього за п’ять місяців з початку року свою першу реєстрацію в Україні пройшли 3090 електромобілів, що на 2,5% більше, ніж за аналогічний період 2021 року. Частка уживаної техніки в цій кількості складає 80 відсотків”, – йдеться в повідомленні.

Вже за традицією найбільш популярним електромобілем на ринку України залишається NISSAN Leaf. З січня по травень українську реєстрацію отримали 567 авто цієї моделі.

На другому місці знаходиться TESLA Model 3 з показником в 263 реєстрації.

У трійку бестселерів також потрапив VOLKSWAGEN e-Golf – цю модель вибрали 156 українських водіїв.

Четвертим за популярністю став електромобіль VOLKSWAGEN ID.4 – 138 одиниць.

ТОП-5 ринку електромобілів в Україні замикає DONG FENG M-NV – 132 реєстрації за п’ять місяців.

На ринку комерційних електромобілів лідером як завжди є RENAULT Kangoo Z.E. – 77 реєстрацій.