Новини

Volvo презентувало електропозашляховик EX30 напередодні

Volvo EX30Volvo Cars зробила чергову “маленьку візитну картку” або черговий електрокар, який він готовий показати світу. Новий невеликий позашляховик, який отримав назву Volvo EX30, дебютує за місяць і одразу стане доступним для резервування. До цього Volvo дражнила свою останню модель електромобіля у відео, доступному для перегляду нижче.

Досвідчений автовиробник впевнено рухається до випуску повністю електричної лінійки автомобілів. Минулого року Volvo Cars Corp. подвоїв продаж електромобілів, що склало 11% від його загального обсягу і сприяло його рекордному річному доходу в розмірі 32 мільярди доларів.

За перший квартал 2023 року, відповідно до повідомлень Volvo, продаж електромобілів зріс ще на 157%, в першу чергу за рахунок двох моделей BEV — XC40 Recharge і C40 Recharge.

Третім повністю електричним варіантом Volvo стане великий позашляховик під назвою EX90, який вже рекламується його виробниками як найбезпечніший автомобіль марки на сьогоднішній день. Через ажіотаж навколо майбутнього електромобіля Volvo нещодавно довелося закрити замовлення, тому що весь перший рік виробництва вже розпродано.

На щастя, у Volvo Cars є ще один, хоч і менший, позашляховик під назвою EX30, який буде доступний для бронювання наступного вже місяця.

У січні ми повідомляли про EX30 як про одну з шести майбутніх електричних моделей Volvo, представлених на презентації компанії, яка також включала плани щодо її першого повністю електричного мінівену.

Згідно прес-релізу Volvo, 7 червня о 7:30 ранку за східним поясним часом відбудеться світова прем’єра нового повністю електричного позашляховика Volvo EX30. У той же день він також буде доступним для резервування у США.

Ми напевно дізнаємося більше про справжні розміри та можливості маленького позашляховика EX30 під час його глобального дебюту, а поки Volvo поділилася наступним тизерним відео, що демонструє деякі види задньої частини позашляховика, капота та фар.